Lista aktualności Lista aktualności

Pomagamy Olkowi Lewandowskiemu

Pracownicy Nadleśnictwa Rytel zaangażowali się w zbiórkę środków na leczenie Olka Lewandowskiego z Czarnej Wody, u którego zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni. Na walkę z chorobą potrzeba 9,5 miliona złotych. Warto dodać, że w pomoc Olkowi włączyło się blisko 145 tysięcy osób, w tym wielu leśników, którzy w ten sposób okazują solidarność z kolegą z leśnej braci, bowiem tata Olka jest leśnikiem pracującym w Nadleśnictwie Kaliska.

Oprócz indywidualnych wpłat na konto fundacji SIEPOMAGA, dołączyliśmy do prowadzonej przez rodziców Olka zbiórki nakrętek i zużytych baterii - dochód z ich sprzedaży w skupie surowców wtórnych zasilił konto Olka. Przekazaliśmy na charytatywne licytacje sporo ciekawych przedmiotów - książek, materiałów promocyjnych, a także domowych przetworów ze spiżarni naszych pracowników. Łącznie z aukcji, na wsparcie leczenia Olka uzyskaliśmy ponad 3 tys. złotych.

Walczymy dalej o zdrowie Olka, a ponieważ czasu na podanie terapii genowej ratującej życie jest coraz mniej, zachęcamy do włączenia się w akcję wszystkich ludzi dobrej woli. Szanowni Państwo, dobiega końca rok, w którym na świecie wydarzyło się wiele nieszczęścia, ale przez ten niewielki gest pomocy drugiemu człowiekowi możemy zapamiętać ten rok, jako ten, w którym mieliśmy swój realny udział w ratowaniu małego, dzielnego chłopca.

Olkowi można pomóc za pośrednictwem fundacji SIEPOMAGA - https://www.siepomaga.pl/olus-sma