Siedziba Nadleśnictwo Rytel
Nadleśnictwo Rytel
tel.: 52 334 18 50; kom.: 696 058 216; IP: 1215100
52 334 18 51

Rytel-Dworzec 4

89-642 Rytel

godziny urzędowania: 700 do 1500

kasa czynna do godziny 1400

 

 

NIP 555-000-76-71

REGON 090550740

Rachunek: BGŻ BNP Paribas O/Tuchola nr 05 2030 0045 1110 0000 0076 2920

 

WIDZISZ POŻAR LASU - DZWOŃ!

Punkt Alarmowo Dyspozycyjny - Dyspozytor

52 33 41 866

694 439 403

IP LP 1215444

Nadleśniczy
Wiesław Kiedrowski
52 334 18 50, kom.: 692 445 420
Zastępca nadleśniczego
Waldemar Wencel
52 334 18 57; kom.: 694 435 761; IP: 1215312
Zastępca nadleśniczego
Mariusz Brunka
52 334 18 55, kom.: 694 435 760; IP: 1215311
Główny księgowy
Danuta Kocinska
52 334 18 63, kom.: 668 417 258; IP: 1215611

Inżynierowie nadzoru

Piotr Chybowski
Inżynier nadzoru - obręb Klosnowo
Tel.: 52 334 94 73; kom.: 668 037 652; IP: 1215335
Tomasz Orzłowski
Inżynier nadzoru - obręb Rytel
Tel.: 694 411 015; IP: 1215335

Dział Gospodarki Leśnej

Natalia Talaśka
Specjalista Służby Leśnej ds. hodowli lasu i gospodarki gruntami
Tomasz Kiełpiński
Starszy specjalista Służby Leśnej ds. administrowania SILP, zagospodarowania lasu i ochrony ppoż.
Tel.: 52 334 94 72; kom.: 733 456 262; IP: 1215332
Adrian Talaśka
Staszy specjalista Służby Leśnej ds. stanu posiadania i mapy numerycznej
Tel.: 52 334 18 59; kom.: 668 037 699; IP: 1215334
Tomasz Zmuda Trzebiatowski
Starszy specjalista Służby Leśnej ds. gospodarki drewnem
Tel.: 52 334 18 65; kom.: 734 488 342; IP: 1215336
Anna Wiśniewska-Burchard
Starszy specjalista SL ds. hodowli lasu
Tel.: 533 179 879
Mariusz Chabowski (w zastępstwie za Monikę Tobolską)
Referent ds. zamówień publicznych i administracji
Tel.: kom.: 577 677 694
Izabela Knut
Specjalista Służby Leśnej ds. lasów niepaństwowych
Tel.: kom.: 537 977 261; IP: 1215339
Ewelina Szpak
Specjalista Służby Leśnej ds. edukacji, turystyki i certyfikacji FSC, PEFC

Dział Finansowo-Księgowy

Agnieszka Błanek
Specjalista ds. finansowo-księgowych
Tel.: 52 334 18 56, IP: 1215612
Barbara Pawłowska
Starszy księgowy
Tel.: 52 334 94 77, IP: 1215614
Iwona Wnuk Lipińska
Starszy księgowy
Tel.: 52 334 94 74, IP: 1215613
Katarzyna Dajska
Starszy księgowy

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Dorota Ropińska
Sekretarz nadleśnictwa
Tel.: 52 334 18 64, kom.: 608 284 516, IP: 1215671
Mirosława Kołbuc
Sekretarka - sekretariat nadleśnictwa
Tel.: 52 334 18 50, 52 334 18 52, kom. 696 058 216, IP: 1215100
Magdalena Sikora (w zastępstwie za Karolinę Chabowską)
Referent ds. administracji
Tel.: 52 334 18 68; IP: 1215674

Posterunek Straży Leśnej

Zbigniew Tyblewski
Starszy strażnik leśny p.o. Komendanta
Tel.: 52 334 18 60, kom.: 660 431 519; IP: 1215221
Wiesław Hinc
Strażnik Leśny
Tel.: 52 334 18 71, kom.: 606 906 875; IP: 1215222

Stanowisko ds. pracowniczych

Małgorzata Kołatka
Specjalista ds. pracowniczych
Tel.: 52 334 49 75, IP: 1215672

Stanowisko ds. remontów i BHP

Tadeusz Ropiński
Specjalista ds. remontów i BHP
Tel.: 52 334 18 62, tel. kom.: 604 947 087, IP: 1215673

Wyłuszczarnia Nasion i Stacja Oceny Nasion

Witold Prabucki
Kierownik
Tel.: 52 398 56 15; kom. 694 439 405
Bogumiła Kiedrowska
Starszy referent ds. oceny nasion
Tel.: 52 398 56 13
Anna Szmyt
Podleśniczy
Tel.: 52 398 56 13; kom. 577 677 645